آموزش طراحی ربات تلگرام با php

آموزش طراحی ربات تلگرام با php

آموزش طراحی ربات تلگرام با php جامع ترین آموزش طراحی ربات تلگرام منتشر شده در ایران و اینبار به صورت حرفه ای با تدریس استاد طالبی ربات هایی حرفه ای را طراحی کنید و خودتان شگفت زده شوید!! در این دوره آموزشی به مدت 10 ساعت به صورت جامع به شما طراحی چندین ربات حرفه ای را با php آموزش خواهیم داد.

در این دوره طراحی ربات های جک گو ، سخن و پند روزانه ، تصویر تصادفی ، ربات زیر نویس فیلم , ربات رهگیری سفارش ، ربات جستجوگر اخبار جوملا ، ربات جستجوگر اخبار وردپرس و ربات فروشگاهی برای فروش محصولات طراحی و پیاده سازی میشود.

با تهیه این دوره ی آموزشی با تمام جزئیات ربات های تلگرامی آشنا خواهید شد و میتوانید هر نوع رباتی را طراحی کنید.این دوره را به شما که به دنبال درآمد های میلیونی هستید پیشنهاد میکنیم چرا که با طراحی ربات بر اساس ایده های خود میتوانید با صرف کمترین زمان به درآمدهای میلیونی برسید.کافیست که روش طراحی ربات را فرا بگیرید.دقت کنید که پیشنیاز این دوره ، دوره ی php میباشد و برای طراحی ربات تلگرام باید با زبان php آشنایی داشته باشید.

جهت خرید این آموزش اینجا کلیک کنید

طراحی ربات تلگرام با phpدر این سری از آموزشها قصد داریم که طراحی کامل یک ربات تلگرامی را که امکان ارسال مطالب تصادفی از دیتابیس را برای کاربر فراهم کند را آموزش دهیم.با ما همراه باشید و این آموزش را دنبال کنید

در جلسه نخست آموزش قصد داریم شما را با آقای بات فادر (bot father) آشنا کنیم :) ایشون چند تا وظیفه اصلی بر عهده دارند که وظایف اصلی بات فادر را در این جلسه شرح خواهیم داد.

در مجموع عملیات اصلی سایت ربات تلگرامی شما به واسطه ی bot father انجام میشود و به نوعی میتوان گفت که آقای بات فادر تولید کننده ی سایر بات ها هستند و تنظیمات نخستین بات را میتوانند انجام دهند!

این آموزش را دنبال کنید تا با مجموعه ی عملیات های bot father آشنا شوید و اولین ربات خود را استارت بزنید.